SON DAKİKA

Kepez'den deprem bölgesine 6 sahra mutfağı

Kepez’den deprem bölgesine 6 sahra mutfağı – Antalya Haber <!– window.Criteo = window.Criteo || {}; window.Criteo.events = window.Criteo.events || []; –> <!—-> <!—->

<!– function callAdblock(zoneid,width,height){ var el = document.getElementById(‘crt-‘+zoneid); el.style.width=width+”px”;el.style.height=height+”px”; Criteo.events.push(function(){Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({‘zoneid’: zoneid, ‘containerid’: ‘crt-‘+zoneid});}); window.addEventListener(“message”, function (e){ if(e.origin == (location.protocol==’https:’?’https://’:’http://’) + ‘cas.criteo.com’ && e.data == ‘passback-‘+zoneid) document.getElementById(‘crt-‘+zoneid).style.display = “none”; else return; }, false); } callAdblock(1049548,160,600); –>

Kepez'den deprem bölgesine 6 sahra mutfağı Kepez'den deprem bölgesine 6 sahra mutfağı

Kepez’den deprem bölgesine 6 sahra mutfağı

ANTALYA, (DHA)- KEPEZ Belediyesi, deprem bölgesinde 6 adet sahra mutfağı kurdu. Başkan Hakan Tütüncü, sahra mutfaklarında depremzede vatandaşlara 24 saat boyunca sıcak yemek ikram edileceğini bildirdi.

Kepez Belediyesi, 10 ilin etkilendiği deprem bölgesi için yardım çalışmalarını sürdürüyor. Kepez Vakfı iş birliğiyle depremin ilk günü yardım kampanyası başlatan Kepez Belediyesi, deprem bölgesindeki vatandaşlar için de sahra mutfakları kuruyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sahra mutfakları kurmak için bölgeye hareket eden ekipleri de dualarla gönderiyor. Deprem bölgesinde en çok ihtiyaç duyulanların başında sıcak yemek geldiğine değinen Başkan Tütüncü, “Osmaniye’ye 6 adet sahra mutfağı gönderdik. Bu sahra mutfaklarımız depremzede vatandaşlarımıza 24 saat sıcak yemek sunacak. İlerleyen günlerde sahra mutfaklarımızın sayısını artıracağız. Hayat normale dönene kadar depremzede vatandaşlarımıza sıcak yemek servisi Kepez Belediyesi tarafından yapılacak. Yemek hizmetimiz Osmaniye şehrimizde sunulacak. Bunun nedeni de AFAD tarafından Osmaniye’de görevlendirilmiş olmamızdır. Bu arada hayat normale dönene kadar bütün ekiplerimiz depremzede vatandaşlarımıza sıcak yemek ikramında bulunacak. Sahra mutfaklarımızın yolu açık olsun. İnşallah bu zor günlerde tez zamanda geçecek” dedi.

Kepez Belediyesi’nin deprem bölgesine ulaşan sahra mutfaklarında ilk önce tarhana ve domates çorbası pişirilerek, depremzedelere ikram edildi. (DHA)

<!—->

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

<!–

–>

{$ photo.Metadata.Title $}

<!—->

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz…

Demirören Tv Holding A.Ş. – CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu