SON DAKİKA

Yalan’ın yıldızı Serra Pirinç: Hazal sevgiyle iyileşecek!

◊ Hazal karakterine nasıl hazırlandınız?

– Bu rol için özel bir çalışma yaptım. Oyuncu koçum ile senaryo ve karakter üzerine yoğun bir şekilde çalıştık. Hazal karakterinin inceliklerini anlamak için detaylı analizler yaptık. Hocamın rehberliği sayesinde Hazal’ı daha iyi anlamayı ve onun dünyasına daha derinlemesine dalmayı başardım diye düşünüyorum.

◊ Hazal’ın bu kadar hırslı bir yapıya sahip olmasının sebebi sizce nedir?

– Hazal’ın bu kadar hırslı bir yapıya sahip olmasının tek sebebi sevgisiz büyümesi. Sevgisizlik insana her şeyi yaptırabilir, sevgi insanı iyileştirebilir de… Bence Hazal sevgiyle iyileşebilecek bir karakter ve zamanla karakter gelişimini hep birlikte göreceğiz zaten.

◊ Dizide Hazal’ın Duru’nun yerine geçmek için attığı adımlar izleyici tarafından sert eleştiriler almanıza sebep oldu mu?

– Oyunculuğumu öven de oldu hayat verdiğim Hazal karakterini gerçek hayattaki benle karıştırıp eleştiride bulunan da. Dürüst olmak gerekirse gelen olumsuz eleştiriler beni demotive etmek yerine daha çok motive ediyor. Çünkü yapılan olumsuz eleştirileri de işimi severek yaptığımın kanıtı gibi görüyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu