TRABZONSPOR
Trabzonspor kapılarını çocuklar için açtı
![](https://bugunkigazeteler.com/wp-content/uploads/2023/02/trabzonspor-kapilarini-cocuklar-icin-acti.jpg)
![](https://iasbh.tmgrup.com.tr/ccf634/650/344/0/0/800/420?u=https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/2023/02/08/trabzonspor-kapilarini-cocuklar-icin-acti-1675805920817.jpeg)
Deprem bölgesine ihtiyaç malzemelerini taşıyan tırlarını gönderen Trabzonspor, tesislerini de depremde zarar gören çocuklar için açtı. Bordo-mavili kulüp, Trabzon Valiliği ve AFAD koordinasyonu ile Özkan Sümer Futbol Akademisi ve Kadir Özcan Tesisleri’nin, aileleri zarar gören ve barınma ihtiyacı duyan 8-17 yaş arasındaki erkek ve kız çocuklarını ağırlamak için hazır hale getirdiklerini duyurdu. Yapılan açıklamada, “Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde 8-17 yaş aralığında 30 erkek çocuğumuzu, Kadir Özcan Tesisleri’nde ise 10 kız çocuğumuzu konuk edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.