TÜRKİYE

THY, Pegasus ücretsiz uçuş seferleri 2023: Ücretsiz uçak seferleri olan iller hangileri?

THY, Pegasus ücretsiz uçuş seferleri 2023: Ücretsiz uçak seferleri olan iller hangileri? – Son Dakika Flaş Haberler

THY, Pegasus ücretsiz uçuş seferleri 2023: Ücretsiz uçak seferleri olan iller hangileri?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından THY ve Pagasus afet

bölgelerinden vatandaşları belirlenen tarihe kadar ücretsiz taşıyacaklarını bildirdi. Ücretsiz uçuşlar için yolcuların havalimanlarına gelmeden önce rezervasyon yapmaları gerekecek. Yolcular belirtilen tarihe kadar tek yön olarak ücretsiz yolculuk yapacak.

ÜCRETSİZ UÇAK SEFERLERİ OLAN İLLER HANGİLERİ?

THY’DEN YAPILAN AÇIKLAMA

THY’den yapılan açıklamada, “Deprem bölgesine insani yardım malzemeleri ve arama kurtarma ekiplerinin ulaştırılmaları için AFAD koordinasyonunda operasyonlarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Kayseri çıkışlı direkt uçuşlarımız 13 Şubat’a kadar tek yön ücretsiz olarak vatandaşlarımızın kullanımına açılmıştır. İlgili uçuşlarımızda yolcu düzeninin sağlanması için havaalanlarına rezervasyon yaparak gelmenizi rica ederiz. Rezervasyonunuzu; +90 850 333 0 849 numaralı çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

THY ÜCRETSİZ BİLET SORGULAMA EKRANI

PEGASUS’TAN YAPILAN AÇIKLAMA

Yapılan açıklamada, “Deprem bölgelerine destek verebilmek amacıyla, AFAD ve yetkili makamların yardım ekipleri ve ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgeye ulaştırılması ve depremden etkilenen vatandaşlarımızın tahliyesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Depremden etkilenen vatandaşlarımız için deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamını şu andan itibaren ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa meydanlarından çıkışlı planlanan tüm yurt içi direkt uçuşlarımız 12 Şubat 2023 tarihi de dahil olacak şekilde ücretsiz olacaktır.

Dün ve bugün Adana, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş illerimize toplam 18 uçak yardım seferi gerçekleştirdik. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep illerine ve bu illerden çıkışlı toplam 68 seferimizi ise yolculu olarak planladık. Desteklerimize tüm hızıyla devam edeceğiz. Kamuoyunun bilgisine sunarız.” denildi.

PEGASUS ÜCRETSİZ BİLET SORGULAMA EKRANI

THY iptal edilen uçak seferleri 2023: Bugün uçak seferleri iptal mi? İstanbul Havalimanı 7 Şubat iptal edilen uçuşlar! THY iptal edilen uçak seferleri 2023: Bugün uçak seferleri iptal mi? İstanbul Havalimanı 7 Şubat iptal edilen uçuşlar!

THY iptal edilen uçak seferleri 2023: Bugün uçak seferleri iptal mi? İstanbul Havalimanı 7 Şubat iptal edilen uçuşlar!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu