SPOR

Shane Larkin’den depremzedelere destek

Anadolu Efes’in milli basketbolcusu Shane Larkin, ismini taşıyan vakfa yapılacak tüm bağışların, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde zarar görenler için kullanılacağını bildirdi.

Shane Larkin’den depremzedelere destek

Anadolu Efes forması giyen ABD asıllı milli basketbolcu Shane Larkin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bölgedeki birçok insan, olumsuz koşullarda çok zor günler geçiriyor. Bu tarz durumlarda yapabileceğimiz en iyi şeyin birlik olmak olduğuna inanıyorum. Birçoğumuz fiziksel olarak orada bulunmak istesek de maalesef bulunamıyoruz” ifadelerini kullandı.

Shane Larkin, açıklamasında şunları kaydetti:

“Böyle bir durumda şunu açıklamak isterim ki Shane Larkin Vakfı’na yapılacak bağışların tamamı, o bölgede iletişimde olduğumuz ve depremzedeler için çalışan resmi kurumlara koordineli bir şekilde aktarılacaktır. Bu çok büyük bir trajedi fakat birlik içinde, güçlü ve dirayetli olursak bunun üstesinden gelebileceğimize inanıyorum. Lütfen bu trajediden etkilenen insanlarımız için dualarınızı eksik etmeyin.”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: Yaraları saracağız ama...İlginizi ÇekebilirGalatasaray Başkanı Dursun Özbek: Yaraları saracağız ama…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu