SON DAKİKA

Şans Topu 11 Şubat 2024 sonuçları | 5+1 Şans Topu sonuç sorgulama

Şans Topu 11 Şubat 2024 sonuçları | 5+1 Şans Topu sonuç sorgulama
expand

Milli Piyango Online’da Şans Topu heyecanı başladı. 227 bin liralık devreden ikramiye tutarına sahip şans oyununda 31 Ocak’ın kazandıran numaraları canlı yayında tespit edilecek. Çekiliş heyecanı canlı yayında yaşanacak ve dileyen talihli adayı çekilişi canlı olarak takip edebilecek. Öte yandan çekiliş sonrasında bilet sorgulama işlemi ise “millipiyangoonline.com” internet adresi üzerinden kolaylıkla yapılabilecek. Peki, merakla beklenen çekiliş ne zaman gerçekleşecek?

ŞANS TOPU 11 ŞUBAT 2024 SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA SAAT KAÇTA?

Bugün canlı yayında gerçekleşecek Şans Topu çekilişi saat 20.00’de başlayacak. Yaklaşık 6-7 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından talihli rakamlar ortaya çıkmış olacak. Çekiliş sonrasında bilet sorgulama ise yine Milli Piyango Online’da yer alacak.

ŞANS TOPU BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

KİMLER İKRAMİYE KAZANABİLECEK?

Oynanan her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin eden kişiler ikramiye kazanır. 5+1 bilen ise Şans Topu büyük ikramiyesinin sahibi olur. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu