SON DAKİKA
Sağlık çalışanları deprem için seferber oldu
![](https://bugunkigazeteler.com/wp-content/uploads/2023/02/saglik-calisanlari-deprem-icin-seferber-oldu-780x470.jpg)
Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçesi olan deprem bölgesine yardım için Melikgazi İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından kampanya başlatıldı.
Sağlık personellerinin seferber olduğu yardım kampanyasını duyan vatandaşlar da yardım malzemesi getirerek destek oldu. Kampanyada çocuklar için oyuncak, mama ve bebek bezi gibi malzemeler hazırlanırken, temel gıda malzemelerinden oluşan kolilerin de bulunduğu 1 tır yola çıkarıldı.