SON DAKİKA

Ördüğü atkı, yelek ve patikleri depremzedelere yolladı

Ördüğü atkı, yelek ve patikleri depremzedelere yolladı – Merkez Haber <!– window.Criteo = window.Criteo || {}; window.Criteo.events = window.Criteo.events || []; –> <!—-> <!—->

<!– function callAdblock(zoneid,width,height){ var el = document.getElementById(‘crt-‘+zoneid); el.style.width=width+”px”;el.style.height=height+”px”; Criteo.events.push(function(){Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({‘zoneid’: zoneid, ‘containerid’: ‘crt-‘+zoneid});}); window.addEventListener(“message”, function (e){ if(e.origin == (location.protocol==’https:’?’https://’:’http://’) + ‘cas.criteo.com’ && e.data == ‘passback-‘+zoneid) document.getElementById(‘crt-‘+zoneid).style.display = “none”; else return; }, false); } callAdblock(1049548,160,600); –>

Ördüğü atkı, yelek ve patikleri depremzedelere yolladı Ördüğü atkı, yelek ve patikleri depremzedelere yolladı

Ördüğü atkı, yelek ve patikleri depremzedelere yolladı

Murat KÜÇÜK/BOLU,(DHA) -BOLU’da, Fatma Ataş (74), ördüğü patik, yelek, bere ve atkılar ile hazırladığı gıda malzemelerini depremzedelere yolladı.

Kentte deprem bölgesine yapılan yardım çalışmaları sürüyor. Vatandaşlar, AFAD’ın depolarına kuru gıda, kıyafet, çocuk bezi, oyuncak ve kışlık bot gibi yardım malzemeleri getiriyor. Fatma Ataş da ördüğü patik, bere, yelek ve atkılar ile imkanlarıyla hazırladığı gıda malzemelerini yardım toplama merkezine getirdi.

Evinden deprem bölgesine gidebilecek ne varsa getirdiğini söyleyen Fatma Ataş, “Düşeriz biz yine kalkarız, biz birbirimizi bırakmayız, bizim milletimiz Türk milleti. Allah’ım kolaylık versin. Rabbimden başka kimsemiz yok. Yardım edeceğiz, başka çaremiz yok. Mercimek, bulgur, çarşaf, patik, başörtüsü evimde olanlardan getirdim. Yapabildiğim kadar yaptım. Rabbim bir daha böyle şeyler yaşatmasın” dedi.

<!—->

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

<!–

–>

{$ photo.Metadata.Title $}

<!—->

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz…

Demirören Tv Holding A.Ş. – CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu