SON DAKİKA

Minik Liya’dan duygulandıran destek

Minik Liya’dan duygulandıran destek – Çorum Haber <!– window.Criteo = window.Criteo || {}; window.Criteo.events = window.Criteo.events || []; –> <!—-> <!—->

<!– function callAdblock(zoneid,width,height){ var el = document.getElementById(‘crt-‘+zoneid); el.style.width=width+”px”;el.style.height=height+”px”; Criteo.events.push(function(){Criteo.DisplayAcceptableAdIfAdblocked({‘zoneid’: zoneid, ‘containerid’: ‘crt-‘+zoneid});}); window.addEventListener(“message”, function (e){ if(e.origin == (location.protocol==’https:’?’https://’:’http://’) + ‘cas.criteo.com’ && e.data == ‘passback-‘+zoneid) document.getElementById(‘crt-‘+zoneid).style.display = “none”; else return; }, false); } callAdblock(1049548,160,600); –>

Minik Liya’dan duygulandıran destek Minik Liya’dan duygulandıran destek

Minik Liya’dan duygulandıran destek

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA)- ÇORUM’da yaşayan 6 yaşındaki Liya Ertemis Demir, en sevdiğini ve ‘Uyku’ adını verdiği bebeğini deprem bölgesindeki çocuklar için gönderdi.

Türkiye’nin dört bir yanından deprem bölgelerine gönderilmek üzere temel ihtiyaç malzemeleri gönderiliyor. 7’den 70’e herkesin seferber olduğu yardım kampanyaları kapsamında Çorum’da yaşayan 6 yaşındaki Liya Ertemis Demir de en sevdiği oyuncağını deprem bölgesine gönderilmesi için yetkililere teslim etti.

“Uyku” adını verdiği bebeğini Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a teslim etti. Başkan Aşgın, “Yavrularımızın yüzü hep gülsün, Minik Liya, en sevdiği oyuncağını deprem bölgesindeki kardeşlerine göndermek istemiş. Bize düşen de dünyanın en değerli hediyesini başımızın üstünde götürmektir” dedi. (DHA)

<!—->

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

<!–

–>

{$ photo.Metadata.Title $}

<!—->

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz…

Demirören Tv Holding A.Ş. – CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu