MAGAZİN

Merve Boluğur'dan 'çocuk' cevabı

Merve Boluğur'dan 'çocuk' cevabı

2015–2017 yılları arasında popçu Murat Dalkılıç ile evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

53 günde Mert Aydın ile evliliğini noktalayan Boluğur, geçtiğimiz günlerde Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülenmişti.

“İŞ KONUŞMAK İSTİYORUM”

Basın mensuplarının “Murat Dalkılıç ile barıştığınız haberleri çıktı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna 35 yaşındaki güzel, “Ben iş konuşmak istiyorum. Birazcık iş sorun. Öyle konuşalım” karşılığını vermişti.

“BİRİ OLURSA SAKLAMAM”

Eski eşi Murat Dalkıç’ın evinin çevresinde görülmesinin ardından haklarında çıkan “Barıştılar” haberi üzerine Boluğur, “Benim başka bir kumralım var” yorumunda bulunmuştu. “Hayatınızda başka biri mi var?” sorusu yöneltilen ünlü isim, “Ben öyle kaçan biri değilim. Hayatımda biri olsa zaten lanse eden biriyim” ifadelerini kullanmıştı.

TAKİPÇİLERİYLE SORU-CEVAP YAPTI

Tüm bunların ardından sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık dikkat çeken Merve Boluğur, Instagram hesabından takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaptı.

“ÇOCUĞUM VAR ŞU AN”

Bir takipçisinin, “Seni anne olarak görmek istiyoruz” mesajına dikkat çeken bir cevap veren ünlü isim, köpeğiyle bir fotoğrafını paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

Çocuğum var şu an. İstediğim gibi birini bulursam yapacağım.

“KİM, BEN Mİ?”

Bir başka takipçisinin, “Acilen erkekler hakkında taktik?” sorusuna da dönüş yapan güzel oyuncu, “Kim, ben mi?” diyerek hayranlarını güldürdü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu