SPOR

Merih Demiral açıkladı! Ronaldo destek verecek… 5 milyon TL’ye ulaştı!

Milli futbolcu Merih Demiral, depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasına ilişkin canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Merih Demiral açıkladı! Ronaldo destek verecek… 5 milyon TL’ye ulaştı!

Atalanta forması giyen Merih Demiral, ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından başlattığı yardım kampanyası ile ilgili HaberTürk’te açıklamalarda bulundu.

BONUCCI VE DYBALA KATILDI

Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Leonardo Bonucci’nin formalarını açık artırma usülüyle satışa çıkartan Merih, “Öncelikle tüm milletimize baş sağlığı diliyorum. Gerçekten çok zor bir durum. Başımız sağ olsun. Şu an Twitter’da yardım amaçlı formaları satışa çıkarıyoruz. Uzakta da olsam, işin içinde olmaya çalışıyorum. Dün Ronaldo ile konuştum, çok üzgün olduğunu ve elinden geleni yapacağını söyledi. Onun ardından formasını satışa çıkardık. Bonucci ve Dybala’nın da formalarını satışa çıkardık. Çok olumlu tepkiler aldık” dedi.

RONALDO VIDEO ATACAK

Forma satışlarından elde edilecek gelirin AHBAP’a bağışlanacağını ve bu paranın deprem bölgeleri için kullanılacağını söyleyen milli futbolcumuz, “Formaların değerleri yaklaşık olarak 5 Milyon TL’ye ulaştı. Bir saat önce Ronaldo’yla yine konuştum, kendisi video da atacak” sözlerini sarf etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu