SON DAKİKA

Hava Durumu (08-02-2023)

Son Dakika – Hava Durumu (08-02-2023)

Marmara Bölgesinde bulutlu ve kar yağışlı hava sürüyor. Yağışın yer yer kuvvetli olmasından dolayı ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don, kuvvetli rüzgarla birlikte tipi gibi olumsuzluklar yaşanabilir.

Ege Bölgesinde yağış yok, hava parçalı bulutlu. İç kesimlerde sıcaklık yer yer 0 derecenin altında ölçülüyor. İzmir’de ise 7, Muğla’da 4 derecelik sıcaklık var.

Akdeniz Bölgesinde hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 10-11 derecelerde ölçülüyor. Hatay’da sıcaklık en yüksek 8, en düşük eksi 1, Kahramanmaraş’ta ise en yüksek 1, en düşük eksi 4 derece ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesinde bulutlu, doğu kentlerinde kar yağışlı bir hava var. Sıcaklık bölge genelinde gündüz 0 derecenin altında kalıyor. Gece ise bölgenin doğusunda eksi 10,11 derecelere kadar iniyor.

Karadeniz Bölgesinin doğu kesimleri yağmurlu, bölgenin kalanı ise kar yağışlı. Sıcaklık Bolu’da eksi 1, Samsun’da 4, Trabzon’da 7 derece ölçülüyor. Batı Karadeniz’de rüzgar fırtına şeklinde esiyor, ulaşımda aksamalar yaşanabilir.

Doğu Anadolu Bölgesinin batı kesimlerinde hava bulutlu, bölgenin kalanında kar yağışları etkili. Sıcaklık Malatya’da en yüksek eksi 3, en düşük eksi 7 derece ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde sıcaklık birkaç derece daha düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulutlu ve kar yağışlı bir hava var. Diyarbakır ve Mardin çevrelerinde kar yağışı görülüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 2-3 derecelerde, gece ise 0 derecenin altında seyrediyor.

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz…

Demirören Tv Holding A.Ş. – CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu