SON DAKİKA

Gürcan Karakaş’tan, T10F için dikkat çeken detay

Gürcan Karakaştan, T10F için dikkat çeken detay
expand

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, son modelleri olan T10F için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirtti. Karakaş, “Yerden yüksek ama SUV olmayan aynı zamanda da sportif bir araç bizi bekliyor. Bu aracın makam aracı olarak da kullanılacağını düşünüyoruz. Farklı segmentlere hitap eden T10F ile TOGG’un rekabet gücü daha da artacak” değerlendirmesini yaptı.

“KÜRESEL REKABET EDECEK BİR MARKAYIZ”

CNBC-e’ye konuşan Karakaş, “Her mühendis böyle bir projede parmak izinin olmasını ister. Biz küresel olarak rekabet edecek bir markayız ama insan kaynağımızı küresel rekabete hazırlayacak vaktimiz de enerjimiz de yok. Dolayısıyla bize gelecek mühendislerin tecrübesini de yanında getirmesine dikkat ediyoruz ve öğrenme arzularına odaklanıyoruz” dedi.

Merkez Bankası adımları sonrası kredi faizlerinin yüksek seviyelere çıkmasıyla otomotiv markaları satışlarında düşüşler başladı. Karakaş, bu noktada çeşitli kampanyalarla tüketici tarafındaki yerlerini güçlendirmeye çalıştıklarını vurguladı. Togg, 800 bin TL yüzde sıfır faiz seçeneğiyle kredi imkanı sunmuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu