Gözyaşı döküp taziyelerini kabul ettiği babasını kendisi öldürmüş! ‘Bana kimse cani gözüyle bakmasın’
![](https://bugunkigazeteler.com/wp-content/uploads/2024/06/gozyasi-dokup-taziyelerini-kabul-ettigi-babasini-kendisi-oldurmus-bana-kimse-cani-gozuyle-bakmasin-666x470.png)
/
Emniyetteki ifadesinde suçsuz olduğunu iddia eden Hakan Demirel, daha sonra suçunu itiraf etti. Demirel, babasıyla kız arkadaşı hakkında tartıştıklarını ve babasının küfür ve hakaret etmesi üzerine kavganın çıktığını, ardından babasına ait tüfekle rastgele ateş ettiğini söyledi. Cinayetin ardından kredi kartlarını alarak olay yerinden ayrılan Demirel, babasının öldüğünü gizlemek için cep telefonuna mesaj gönderdi ve üç gün sonra cesedi bulmuş gibi davrandı.
AĞABEYİ ŞİKAYETÇİ OLMADI
/
Hakan Demirel hakkında ‘üstsoya karşı kasten öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Bursa 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Demirel, babasının kız arkadaşına hakaret ettiği ve evlenmesine karşı çıktığı için cinayeti işlediğini söyledi. Ağabeyi H.D., babalarının sinirli ve zor bir insan olduğunu belirterek, kardeşinden şikayetçi olmadı. Sanık avukatı Dilan Firik, müvekkilinin haksız tahrik altında eylemi gerçekleştirdiğini savundu.