MAGAZİN
Demet Akalın: Kuzenlerimin kurtulduğuna bile sevinemedim
![](https://bugunkigazeteler.com/wp-content/uploads/2023/02/demet-akalin-kuzenlerimin-kurtulduguna-bile-sevinemedim.jpg)
![Demet Akalın: Kuzenlerimin kurtulduğuna bile sevinemedim](https://i.cnnturk.com/i/cnnturk/75/740x416/63e114e35cf3b0278c1f4de0.jpg)
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde saat 04.17’de şiddetli bir deprem meydana geldi. Depreme dair yardım mesajları sosyal medyada paylaşılırken Volkan Demirel’in ağlayarak yardım istediği anlar da gündem oldu. O paylaşımı paylaşan Demet Akalın duygularını şöyle paylaştı:
“Elimizden ne gelirse biz buradayız bize ne görev düşerse, o kadar üzgünüm ki kuzenlerimin biri eczacı biri öğretmen onların kurtulduğuna bile sevinemedim…Bilemiyorum yollar kapalı ayaz kar soğuk.”