SON DAKİKA
Çorlu’da 2 kişinin öldüğü kazada minibüs sürücüsü tutuklandı
![](https://bugunkigazeteler.com/wp-content/uploads/2024/06/corluda-2-kisinin-oldugu-kazada-minibus-surucusu-tutuklandi.png)
![Çorluda 2 kişinin öldüğü kazada minibüs sürücüsü tutuklandı](https://image.cnnturk.com/i/cnnturk/75/740x416/66682a4bb71abc100ec95609.jpg)
Kaza, 6 Haziran günü, Hıdırağa Mahallesi Çırak Bayırı mevkisinde meydana geldi. Mehmet Değirmenci’nin kullandığı 59 B 4450 plakalı kapalı kasa minibüs ile Kemal Celil yönetimindeki 59 S 1550 plakalı fabrika işçi servisi kafa kafaya çarpıştı.
Kazada kapalı kasa minibüste bulunan sürücü Mehmet Değirmenci ile Refik Erkan Yedek hayatını kaybetti. Minibüste bulunan sürücü Celil ile birlikte 9 kişi yaralandı.
Hastanede tedavisi tamamlanan minibüs sürücüsü Kemal Celil, tedavisinin ardından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Celil, çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.