HABERLER

CHP’den Erdoğan’ın ‘Şerefsiz’ sözlerine yanıt

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın deprem bölgesindeki eksiklikleri eleştirenlere “Şerefsiz” demesine CHP’den yanıt geldi.

CHP’den Erdoğan’ın ‘Şerefsiz’ sözlerine yanıt

Deprem bölgesi Hatay’a gelerek açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, eleştirilere yanıt vererek “Haysiyetsiz”, “Namussuz”, “Şerefsiz” gibi ifadeler kullandı.

Erdoğan, “Şu an itibarıyla Hatay’ımızda asker, polis, jandarma toplamda 21 bin 200 personel görev ifa ediyor. Bununla ilgili olarak da bazı haysiyetsiz, açık konuşuyorum, namussuz kişiler, kampanya yaparak ‘Hatay’da biz asker, jandarma, polis göremedik’ gibi yalan yanlış iftiralar atıyorlar. Bizim askerimiz, jandarmamız, polisimiz şereflidir ama bu şerefsizlerin ağzına biz onları meze yaptırmayız” dedi.

“85 MİLYONUN VİCDANINA BIRAKIYORUM”

Erdoğan’ın sözlerine CHP’den ilk yanıt geldi. CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, şöyle dedi:

“Depremin 3. gününde yetersizlikleri nedeniyle, kendisine ve iktidarına eleştiri yapan insanlara; şerefsiz diyecek kadar küçülen Recep Tayyip Erdoğan’ı 85 milyonun vicdanına bırakıyorum! Yazıklar olsun sana da zihniyetine de!”

İnce'den Erdoğan'a: O şerefsiz sözü söyleyene yakışırİlginizi Çekebilirİnce’den Erdoğan’a: O şerefsiz sözü söyleyene yakışırErdoğan: Bazı namussuz kişiler kampanya yaparak yalan yanlış iftiralar atıyorİlginizi ÇekebilirErdoğan: Bazı namussuz kişiler kampanya yaparak yalan yanlış iftiralar atıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu