SON DAKİKA

Candan ile Erzan arasında “dolandırıcı” kavgası

KAYNAKCNN TÜRK

İkisi de aynı suçtan cezaevinde. Ve aynı koğuşta kalıyorlar. Ancak aralarında sürekli olarak bir tartışma var. Tartışmanın adıysa, “dolandırıcı”.

CNN TÜRK Muhabiri Ümit Uzun konuyla ilgili, “Dolandırıcı, dolandırıcı, dolandırıcı diye bu tahammül sınırlarını aşmış olacak ki burada kavgaya varacak bir durum oluşuyor. Seçil Erzan da ‘Bana dolandırıcı diyorsun ama sen de dolandırıcılıktan buradasın, farkında mısın?’ diye uyarıyor” ifadelerini kullandı.

Candan ile Erzan arasında dolandırıcı kavgası

Seçil Erzan, aralarında futbolcuların da bulunduğu 28 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla; fenomen Bahar Candan da ucuza lüks araç satma vaadiyle onlarca kişiyi dolandırdığı iddiasıyla tutuklu. İkisi de cezaevinde aynı koğuşu paylaşıyor.

Bahar Candan’ın kardeşi Nihal Candan da aynı koğuştaydı. Ancak sağlık sorunları nedeniyle tahliye edildi. Bundan sonraki süreçte, Bahar Candan ile Seçil Erzan arasında sürekli tartışmalar yaşandı. İddiaya göre Bahar Candan, Seçil Erzan’a sürekli “dolandırıcı” deyince, ikili arasında kavga çıktı. Kavgayı gardiyanlar ayırdı. “İkisi de dolandırıcılık iddiasıyla cezaevinde Bahar Candan, Seçil Erzan’a dolandırıcı diyor. Seçil Erzan da cevap veriyor. Sen de diyor dolandırıcılık suçlamasıyla buradasın diyor. Onun üzerine Bahar Candan dolandırıcı, dolandırıcı diye bağıra bağıra hiç durmadan bağırıyor. Bunun üzerine gardiyanlar geliyor, ses yükseliyor koğuşta.”

Candan ile Erzan arasında dolandırıcı kavgası

Kavga sonrası Seçil Erzan şikayette bulundu. “Gardiyanlar geliyor orada müdahale ediyor ikiliye. Ayırıyor daha sonra Bahar Candan ve Seçil Erzan’ı alıyorlar. Seçil Erzan daha sonra şikayetçi oluyor ki tutanak tutuluyor bu olayla ilgili.”

Her iki tarafında avukatları koğuşların ayrılması yönünde talepte bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu