SON DAKİKA

Yalan Kerim kimdir? Atakan Hoşgören kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Yalan Kerim kimdir Atakan Hoşgören kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
expand

KAYNAKCnnturk.com

Yapımını Süreç filmin, Yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Yalan dizisindeki Kerim karakterinin ölümü gündemde… İşte Kerim hakkında bilgiler… 

Yalan Kerim kimdir? 

Kerim tuttuğunu koparan, inatçı, parlak zekalı ve erdemli bir delikanlıdır.  Yıllardır Aksoy’lar ile iş birliği içinde çalışan Kaleli Kumaş Şirketi’nin sahiplerinin oğludur.  Geleneksel değerlere bağlı bir ailede büyümüş ama modern eğitimler alarak kendisini bambaşka bir yere taşımıştır. Girişimciliği ile yaşıtlarından ayrılan Kerim’in parlak bir gelecek vaat ettiği bellidir.  Ancak Kerim’in de sırları vardır. Aksoyların içine sızmaya çalışırken çocukluk aşkı olan Duru Aksoy’a kayıtsız kalamaması Kerim’in de dengelerini alt üst edecektir..
 

Atakan Hoşgören kimdir?

Yalan dizisinin Kerim’i Atakan Hoşgören, 5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Doğuş Üniversite İngilizce İşletme Bölümünde eğitim gören Hoşgören, oyunculuk hayatına çocuk yaşta başladı. Birçok reklam filminde, tiyatroda oynayan Atakan Hoşgören, “Yıldızlar Şahidim” dizisinde yer aldı. Atakan Hoşgören ayrıca “4N1K-2” filminde Ali Tekelioğlu karakterini canlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu