SON DAKİKA

İkinci finalist kim oldu? Survivor’da kim kazandı? Atakan, Ogeday, Seda, Nefise… İstanbul finaline kim kaldı?

İkinci finalist kim oldu Survivorda kim kazandı Atakan, Ogeday, Seda, Nefise... İstanbul finaline kim kaldı
expand

KAYNAKCnnturk.com

Survivor‘da ikinci finalist kim oldu? sorgulatması hız kazandı. Son beşe kalan yarışmacılardan birisi bu akşam İstanbul bileti için adını yazdıracak. Murat Ceylan’ın sunduğu düelloların kazananı rahat birkaç gün geçirecek. Peki ama ikinci finalist kim oldu?

Survivor’da bu haftaya Batuhan ve Atakan’ın düellosu damgası vurdu. Batuhan geride olmasına rağmen son bir canını korudu ve Atakan’ı yenerek finalist oldu. 

İkinci finalist kim oldu Survivorda kim kazandı Atakan, Ogeday, Seda, Nefise... İstanbul finaline kim kaldı

Survivor’da bu akşam ev ödülü oynandı. Ev ödülünü kazanan yarışmacı Seda oldu. 

İkinci finalist kim oldu Survivorda kim kazandı Atakan, Ogeday, Seda, Nefise... İstanbul finaline kim kaldı

Batuhan: Gerçekten çok istedim. Bu kadar zor olabileceğini asla düşünmemiştim. Maksimum oyuna yedi canla gittik. Ben üç candaydım. Atakan 6’ydı. Delilere vurdum kendimi ve gerçekten çok istedim. Son iki oyunuma bakarsanız dizimin bağı çözüldü halkayı atarken… Çok yorulmuştum. Atış da çok güzel. Arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Haklarında hayırlısı olsun. Ben çok mutluyum, bu mutluluğu yaşama sevincini diğer arkadaşım nasıl kutlayacak. Ben çok mutluyum, pankartları hazırlayın.

Atakan: Son üç dört gündür en fazla oyunu ben oynamışımdır. Gerçekten vücutlarımız yorgun. Mental yorgunluk da bittiği için vücut kendini daha yorgun hissediyor. Batuhan’ı tebrik ediyorum. Dün ellerimden kaydı, bugün kaysın istemiyorum.

Seda: Buradaki son parkurumuz. Tabii ki kazanmak istiyorum. Performansımızla buraya geldik. Bugün de kimin hakkıysa o kazanacak. Yine elimden geleni yapacağım. Sakin olmam gerekiyor. Benim derdim hep kendimle. Daha sakin olmaya çalışacağım. Sakatlığın olmadığı son parkurumuz olsun.

Ogeday: Bu zamana kadar hep öyle oldu. Batuhan aldı, peşine ben aldım. Çok kazanmak istiyorum. Dün kaybettim. Bugün yeni bir gün ve son bir gün. Kapanışı güzel yapmak istiyorum. Atış inşallah yüzüme güler bugün. Güzel, net bir skor olur. İnşallah kolyeyi alırım. Bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Sakatlık olması en büyük korkumuz. İnşallah sağ salim bitiririz.

Nefise: Atakan ve Batuhan final yaptığımda Atakan abinin neler hissettiğini tahmin ettim. Çok iyi yarıştılar. Bir kişi için kötü bir durum yaşanacaktı. Atakan için çok üzgünüm. Batuhan’ı tebrik ediyorum. Elimden geleni yapacağım. Umarım bugün son gün ve kolyeyi alabilirim. Elimden geleni yapıyorum. Gittiğimde de bir şansım daha olacak.

[embedded content]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu