ASTROLOJİ

Alaycılık konusunda master yapan burçlar!

10

Astrolog Erin River Sunday, Bustle‘a şunları söyledi: “İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen İkizler, geleneksel olarak en alaycı burçtur… En ciddi tipleri bile hızla eğlendirebilecek son derece komik ve kuru bir zekaları vardır.”

11

Bir Başak veya Akrep burcunun bir partide söylediği alaycı sözler ortamı bozabilir, öfkeye, gözyaşlarına ve hatta kavgalara neden olabilirken, İkizler burcunun alaycı sözleri partiyi başlatabilir ve birçok gülümsemeye ve kahkahaya yol açabilir. Diğer yorum ve mizah türlerinde olduğu gibi, Gemini’nin bazı alaycı sözleri yanlış bir şekilde algılanabilir veya biraz fazla sert çıkabilir, ancak bu genellikle Gemini’nin niyeti değildir. Üstelik eğer bir İkizler burcuyla yaklaşan bir randevunuz varsa, o büyüleyici İkizler burcu, birbirinizi tanıdıkça alaycı bir mizahla buzları kırabilir.

12

TATLI AMA ALAYCI YENGEÇ

Yengeçlerin empatik ve tatlı olmalarıyla ünlü olması nedeniyle bu son burç sürpriz olabilir. “Yengeç burcu”nu ilk duyduğumuzda aklımıza gelen ilk kelimeler “sevgi dolu” ve “nazik” olur; ancak bu onların alaycı olmadığı anlamına gelmez. En tatlı insanların bile genellikle daha karanlık tarafları vardır ve Yengeç burcunda doğan birçok insan bu daha sert tarafını alaycılıkla ifade eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu